Duyuruyu Kapat
fifa-17-mobil-versiy-36adbbd73c5dba02b8d9.jpg
FIFA 17 mobil versiyonu için geçtiğimiz günlerde bölge kısıtlı getirilmişti. Oyunu indirmek için Kanada hesaplarına bağlanmak gerekiyordu. Android ise sadece ön kayıt alıyordu. Bugün itibariyle dünyanın her yerinde olmak kaydıyla IOS, Android ve Windows telefonlardan oyunu indirmek mümkün.

Oyun ücretsiz olarak dağıtılıyor. Özellikle oyun içerisindeki grafikler ilgi çekiyor....
FVPA Türkiye Pro Ligi 2-3 gün içerisinde başlayacakmış, başvurular sona ermeden yerinizi almak istiyorsanız videonun açıklamasına göz atabilirsiniz :)

57f3308b18c7732b5c00ca28.jpg


FIFA 17 bu sene belki PES 2017'nin gerisinde kaldı ancak diğer taraftan İngiltere'de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Sonuçlar pek şaşırtıcı değil zira FIFA 17 zirveye yerleşti, üstelik rekor kırarak!

Bu senenin FIFA oyununun yılın en iyi spor oyunu olup olmadığı tartışılabilir ama bu gibi şüpheler oyuncuları pek de etkilememiş gibi gözüküyor. Oyun...
image.img.jpg
EA SPORTS™

FIFA 17 ÇIKTI!

İşte FIFA 17'yi Xbox One, PS4 ve PC'de denemeniz için 10 neden.

1. FrostbiteEA SPORTS™ FIFA, yeni bir oyun motoruna sahip. Frostbite, FIFA 17 dünyasını daha da ayrıntılı hale getiriyor. Tüneller, soyunma odaları, teknik direktörün...
dsshr.PNG aswaeg.PNG sedswer.PNG

Merhabalar sevgili FIFA sever dostlar, EA Sports`un FIFA17`de ki en büyük yeniliği olan Yolculuk Modunun kahramanı Alex Hunter beyefendiyi Ultimate Team modunda da kullanabilecekmişiz. Kesin olmamakla beraber Yolculuk Modunda ne kadar geliştirebilirsek kartın gücününde Ultimate Team modunda o şekilde yer alacağı söyleniyor.

Bildiğiniz üzere Gamesmonde ve Oyundioksit sponsorluklarında FIFA17 çekilişi düzenledik ve an itibari ile kazanan talihlimiz belli oldu. Kazanan kişi Mustafa İlter isimli katılımcı oldu. Kendisine mail atıldı ve geri dönüşü bekleniyor, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlamaz ise en çok eylem gerçekleştirenler listesinin ilk ismi olan Berkay Çelik ile iletişime geçilecek ve bir daha ulaşamaz isek son talihli İsmail Ergun isimli arkadaşlarımıza hakkı...
Sitemizin forum arayüzünü güncelledik. Yeni temamızın bir sürü işe yarar fonksiyonu mevcut, bunları üyelerimize tanıtalım ki forumu daha bilinçli ve aktif kullansınlar istedik. Umarız faydalı olur, takıldığınız yerlerde sorabilirsiniz :)

3D sakallı Olcay Şahan face çalışmasını yaparken video kaydına aldım ve 1 saat 15 dakikalık videoyu Time Lapse tekniği ile hızlandırıp 8 dakikaya düşürdüm, keyifli seyirler dilerim :)

EA Access üyesi olan Origin kullanıcıları 22 Eylül`de oyuna erken erişim sağladılar. Kütüphanelerinde oyuna tıklayıp indirmeye başladılar. Oyun yaklaşık 30 GB civarı duruyor ama daha sonra eklenecek olan Patch dosyaları ile biraz daha artacaktır diye düşünüyoruz oyunun boyutu.

EA Access Nedir ?
Bu üyelik sistemiyle içerisinde yer alan bir sürü oyuna sahip olmakla beraber yeni çıkan tüm oyunlara erken erişim sağlayıp trial olarak deneyebiliyorsunuz. Hemde...