Duyuruyu Kapat

Soru Fifa 2017 Tepki Vermeme Sorunu Yardım

'SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ' forumunda SonKaos tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. SonKaos

Alışma Sürecinde
    Expand Collapse

10
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Selamun Aleyküm arkadaşlar. Origin üzerinden FIFA 17 satın aldım. Playable at %25 yazıyordu buda sanırım %25 olunca offline modları oynayabilirsiniz oluyor. Herneyse oyun şuan %35 te oyunu açtıgımda FifaConfig açılıyor ve oyna diyorum tepki vermiyor kalıyor öyle. Bu tam olarak yüklenmediğinden mi kaynaklanıyor inşallah öyledir yoksa bende çogu kişinin karşılastıgı tepki vermeme sorunuylamı karşı karşıyayım?

2. Yükleniyor...

Benzer Konular Forum Tarih
    Fifafun17 2016-2017 Sezon Yamasi Betav2 Çıktı!!! FIFA14 29 Aralık 2016
    Fifa 16 / 2017 Skor Tabelası Yaması(alıntı) Grafik Çalışmaları (Graphics) 10 Aralık 2016
    Fifa 2017 Yama FIFA17 HABERLERİ 7 Aralık 2016
    Fifa 2017 Oynarken Dil Ekran Menüsünde Takılıyor SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ 12 Kasım 2016
    Fifa 2017 Ek Bütçe FIFA17 SOHBET 29 Ekim 2016

3. zaferdemir

Aileden
    Çalışkan
    Expand Collapse

745
    86
    Meslek:
    öğrenci
    yüzde 25 dediğin oynanabilir evet. dediğin sorun bazı kullanıcılarda bazen yüklemelerde oluyor. şahsen fifa 16 oyununu beş kere sildim yükledim olmadı. bir sonraki yüklemede yüzde 70 idi oyun açılmamıştı. sorunun muhtemel nedenleri origin veya internet indirmen yavaş,origin güncel değil,fifa 16 klasörünedeki installer klasöründeki repairleri yapman gerekebilir,visual +c programları veya yeni formatladığın sistem daha genel güncelleme yapmadığın için boşluklar olabilir. oyunu yüzde 100 e getir . açımıyorsa oyunu repair ve update yap o da olmazsa dediğim ihtimalleri göz önünde bulundur.

bence en büyük ihtimal indirme hızın yavaştır. bu yüzden indirme tamamlanmadan oyunu açmayabilir. sorun gayet normal ve düzeltilebilecek bir durumdadır.
    hız yüksek olduğu zaman yüzde 25 devreye girer .

4. SonKaos

Alışma Sürecinde
    Expand Collapse

10
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    %100 yüklendi sorun yine devam ediyor, 4 GB ram var pc de ondan da kaynaklanabilir diye yazılar okumuştum, fakat ben daha önceden demoyu ve full u bypass yöntemiyle oynamıştım yani sistemimden kaynaklı oldugunu düşünmüyorum. Ekran kartı device leri silmek gibi adımlar vardı çözüm için onu denicem olmadı en son repair game ve update game yapıcam son durumu bildiririm.

5. SonKaos

Alışma Sürecinde
    Expand Collapse

10
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok garip bi olay oldu, şimdi tüm device leri sildim yükledim denilenleri yaptım fakat işe yaramadı son olarak dualcore indirdim çift çekirdekli işlemciyle oyunu açmaya yarıyormuş ki benim işlemci 4 çekirdek ama yinede bi denim dedim dosya konumuna attım fifanın dualcoreyi, ondan sonra dualcore işlemini yapmadım son bi kez daha açmayı denim dedim, origin kapalıydı normallde origin i açıp play diyip oynuyodum şimdi origin kapalıyken oyunu açtım kullanıcı adını ve şifreyi girdim fifaconfig geldi oyna dedim oyun açıldı :D Naptığımı tam olarak anlayamadım ama nihayetinde sorunumu çözdüm.

6. KillForYou

Demirbaş
    Çalışkan
    Expand Collapse

461
    230
    O zaman iyi eğlenceler sana dostum :)

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...