Duyuruyu Kapat

Fifa 17'yi De Demo Fulleme Ile Kırabilir Miyiz?

'FIFA 16 SOHBET' forumunda frager45 tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. frager45

Yeni Üye
    Expand Collapse

1
    0
    Ben bu ihtimalin çok yüksek olduğunu düşünüyorum fakat FIFA 17'yi bu şekilde patlatırsak 18'de demo çıkartılacağına pek ihtimal vermiyorum :D

2. Yükleniyor...

Benzer Konular Forum Tarih
    Sistemim Fifa17'yi Kaldırır Mı? SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ 21 Ekim 2016
    Fifa 17'yi Denemek Için 10 Neden Portal Haberleri 2 Ekim 2016
    Sistemim Fifa 17'yi Kaldırır Mı ? SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ 30 Eylül 2016
    Fifa 17 Dil Sorunu SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ Cumartesi 18:11
    Fifa 17 Directx Error Hata Çözümü (windows 7) Ve (amd Kullanıcıları Için) SORUNLARINIZ VE ÇÖZÜMLERİ Cumartesi 17:59

3. zaferdemir

Aileden
    Çalışkan
    Expand Collapse

726
    86
    Meslek:
    öğrenci
    aynen öyle kardeşim:)(y) oyun fifa 17 de de çözülürse demo çıkartmaktan korkarlar hatta demoyu bile parayla satarlar.
    Ea şimdilik endişe içersinde

4. Halilyc

Webmaster
    SİTE YETKİLİSİ
    Expand Collapse

3,640
    1,210
    Meslek:
    Hakem
    Demoyu iptal etmezler, full oyundan kastınız sadece kariyer mod açılıyor. Önemli olan online özellikler :) O yüzden EA sports için bu kırılma mevzusu tehdit oluşturmuyor, adamlar parayı online modlardan vuruyorlar zaten :)

5. zaferdemir

Aileden
    Çalışkan
    Expand Collapse

726
    86
    Meslek:
    öğrenci
    öyle de neden 3dm yıllardır fifa oyunu kırıyor.bu sene denuvo korumasından dolayı kıramadı.kırılamayan oyun offline idi.
    ea, her kırılan offline oyunda para kaybettiğini düşünüyordu. O zaman korkuları yoksa neden denuvoyu ön plana
    çıkardı. bence demo full konusunda da birtakım önlemler alacaktır. korkuları buradan olacaktır. Sadece online değil offlinedan da para kaybedebilir.Milyonlarca fifa oyuncusu
    kopyaya korsana yönelirken oyun yapımcıları para kaybedebilir. Denuvo bunları önlemek içindi.

6. BlackEagleRZ

Aktif
    Çalışkan
    Expand Collapse

194
    28
    Meslek:
    lekfi
    bence EA SPORTS yine bu açıklığı bırakacak fakat online özellilklerden inanılmaz para kazanıyorlar.Bu nedenden dolayı yine adamlar kazanca girecektir fakat DEMO yu çıkarmaktan vazgeçmezler çünkü bir oyunun demosunu oynamayan insan full versiyonunu almaya cesaret edemez ki FIFA en az 180 TL civarında bir oyun.diyeceksinizki pes pc de demo oynanmadan alınıyor en çok pes oynayan ülkelerdeniz oyun berbat olsa bile (2014) yine acayip satılıyor ki bir fifa fiyatına 2 pes alınırken korsanda sıkıntı olmuyor insanlar doğal olarak alıyor.Ve fifa 17 de TR spiker söz konusu olursa yine online dan dolayı inanılmaz satar ve demoda insanlar spiker hakkında fikir sahibi olurlar.

7. zaferdemir

Aileden
    Çalışkan
    Expand Collapse

726
    86
    Meslek:
    öğrenci
    offline den korkmuyorlarsa neden fifa 16 ya denuvo oruması koydular O zaman koymasalar nisanın sonu yerine şubatın başında oyunu oynamış olurdun..
    3dm denuvoyu aşamayınca oyun kırmayı bıraktı VE ea nın işine yaradı.offlinede bellli yerde para kazandırır.EA neden oyunu engellesin.para kazanmak için değilmi zarar etmesin diye.Yoksa böyle oyunlar satranç mayın tarlası veya tetris oyunları değil ki oyunu engellemesin,millet oynasın vs.. oyuna büyük emekler verielrek gerçekçilik adına tüm benliğini ortaya koymuş bir yapımcı kuruluştan bahsediyorum.oyunun kırılması gerçekten onların zoruna gidecek bir durumdur. olaya biraz bu açıdan bakalım. iyi düşünün mesela siz bir köfteci dükkan olarak hergün bana bedava köfte ekmek vermiyeceksiniz bunu biliyorum. Ama hergün sadece yarım ekmek vereceksiniz.burada zarar ettiğinizi düşünmeye başlayacaksınız ve o yarım ekmeği de parayla satmaya başlayacaksınız.

sizin görüşünüzü şöyle özetleyim offline ekmek online köftedir. haklısınız köftenin lezzeti daha büyük fakat ekmeksiz köfteden de birşey anlaşılmaz.selamlar sayglıaaar yakşamlar......(y):):p:D

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...