1. FIFAMODS Ekibi olarak TOTAL PATCH Yamamızın V3 sürümünü çıkarmış bulunmaktayız. İndirme Bağlantısı : http://bc.vc/UefxkY
    Duyuruyu Kapat
  2. Sitemiz paket aşımı yaşadığı için daha yüksek bir paketle yeni sunucuya taşınmıştır, dolayısıyla 2 gün erişim problemi yaşanmıştır. Bundan kaynaklı geçici erişim problemi için özür dileriz, bundan sonra kesinti yaşanmayacağını belirtmek isteriz.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

Yeni Profil Mesajları

1. recep_enes
    recep_enes Halilyc
    Merhaba hocam, FIFA 15'i sık oynayan birisi olarak oyunu kendimce güncel tutmaya çalışıyorum. Rica etsem sayfada kaç takipçinin FIFA 15 oynadığını sorabilir misin? Oynayan çok olursa yama yapabilirim. Belkide TOTALPATCH V5 olur :)
  2. Genclik66
    Genclik66 Halilyc
  3. starkwic
    starkwic mfa97
    Kardeşim merhaba fifa 16 plus team hakkında yardımcı olabilir misin bana :)
  4. starkwic
    starkwic OguzhanScofield
    Kardeşim merhaba fifa 16 plus team hakkında yardımcı olabilir misin bana :)
  5. mfa97
    mfa97 Halilyc
    kardesim merhaba :) ben siteye yeni üyeyim sayilir 2-3 ay oldu sanirim maksimum. Sormak istedigim bir sey vardi en iyi senin bilecegini düsündüm. Fifa 16 Plus Team yamasinin V3 ü bir türlü cikmadi ve belli bir aciklamada yok hala sanirim baktigim kadariyla. Bu versiyon 3 cikacakmi ve cikacaksada 17-18 güncellemesi halindemi olacak yada son olarak bildigimiz üzre 16-17 güncellemesi mi?
  6. emre28510
    emre28510 isA47
    kardeş ben fifa 16 da yükleniyor ekranında kalıyorum bi çözüm verir misin lütfen ?
    isA47 bunu beğendi.
    1. isA47
      isA47
      Oyun orijinal mi?
      17 Haziran 2017
  7. emre28510
    emre28510 Halilyc
    kardeş ben yükleniyotda kalıyor fifa 16 çözüm biliyor musun ?
  8. egemen61936
    egemen61936
    Halilyc abi Fifa 15 Timsah Arena ve Konya Arena Linki verir misin varsa Akyazı Arenada iyi olur
  9. batuhancal
    batuhancal Halilyc
    abi nolur cevap ver fifa 2015 e 16/17 transfer yaması veya forma yaması varmı arkadaşlar sizde cevap verirseniz sevinirim
  10. oguzhan07
    oguzhan07 Halilyc
    abi ben fifa 16 plus team v2 kurdum oyunu açınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum
    çözümü nedir.
  11. ismailucel1907
    ismailucel1907 zaferdemir
    kardeşim ben plus team repacki kurdum torku arena vs diğer stadlar çalışıyor ancak ülker arena yok yardımcı olabilir misin
  12. rodionovdima
    rodionovdima Emre Kaya
    Hi friend . You can give a link to Arrondel Alvin FIFA 15 which you did
  13. batuhancal
    batuhancal komojoko33
    kardeş fifa 2015 16/17 yapıyorum reg çok uzun sürüyo kaç dk sürüyo
  14. Bilgebirkisi
    Bilgebirkisi Halilyc
    Hocam selamlar. Ben buralarda yeniyim. Fifa 16 için 2016/2017 sezonu yaması lazım. Transferidir, formasıdır vs. Bununla ilgili biraz yardımcı olursanız sevinirim. Belki yanlış yere yazmış olabilirim. Ama bir yardımcı olursanız sevinirim :)
  15. laraalbayrak
    laraalbayrak
    Fifa 17 için hala crack yok dimi:(
    Ezes bunu beğendi.
    1. Ezes
      Ezes
      Bana özelden mesaj at
      25 Mayıs 2017
  16. emncelk
    emncelk zaferdemir
    kardeşim bir bakarmısın,elinde fifa 16 ya ait stadyum varsa uploadlayıp verebilirmisin yada link varsa
    1. zaferdemir
      zaferdemir
      hangi tür veya hangi stad
      24 Mayıs 2017
      emncelk bunu beğendi.
    2. emncelk
      emncelk
      vodafone arena lazım şuan bide tt arenayı indirdim stadın ortasında gece maçlarında 4 tane birşeyin gölgesi beliriyor
      17 Haziran 2017
  17. emncelk
    emncelk
    Elinde Fifa 16 için Stadı Olan varsa atabilirmi lutfen acill lazım bana
  18. emncelk
    emncelk stoch33
    kardeşim
    bakarmısın bi
  19. berberdiba
    berberdiba
    Arkadaşlar uygun fiyata FIFA 17 origin hesabı arıyorum ilgilenenler mesajla bildirsin
  20. BatuhanEsmeli
    BatuhanEsmeli mehememessi