Duyuruyu Kapat

Yeni Profil Mesajları

1. Hannatu
    Hannatu alican1723
    Hocam rusça ve lehçe problemini çözebildinizmi yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. fatihtunca
    fatihtunca frkndgnr
    Merhaba verdiğiniz yüz paketini indirmek gerekiyo fakat yorum yapılması gerekiyormuş ama yoruma kilitli yardimci olur musunuz ?
  3. Sedyar
    Sedyar Azor Ahaİ
    abi ben azerbaycandan yaziyorum fifa 17 yi bir arkadas sag olsun benim icin TeamViewer programiyla aktivasyon yapmisdi bugun oyunu acim derken aktivasyon isdedi rica etsem TeamViewer ile yardim edermisin
  4. Errenn
    Errenn
    Fifa 14 android güncel transferler yaması yapan varmı????
  5. tunayd59
    tunayd59 frkdemr7
    "FIFA could not be found on your computer.Check your registry please." hatasını nasıl çözdüğünü öğrenebilir miyim ?
  6. sdtdkn
    sdtdkn Emre Kaya
    kariyer moduna yüzümü aktarmak istiyorum yardımcı olabilir misin ?
  7. Fatih190754
    Fatih190754 sercan41
    Abi v3 çıkacakmı çıkmayacakmı lütfen bir açıklama yapsan artık ?
  8. gamer75
    gamer75 sercan41
  9. gamer75
    gamer75 Halilyc
  10. Shadowwalker54
  11. xpolit
    xpolit Halilyc
    Hocam erkenden ffa 18 icinhem süper lig hemde spiker kampanyası başlatsak erkenden sesimizi duyursak bu konuda bi çalışma başlatsanız iyi olacak sizin öncülünüzde :)
    zaferdemir bunu beğendi.
  12. RsizAdam
    RsizAdam Experience
    Hocam kullanıcı adı şifre verebilirmisin ?
  13. emre024
    emre024 Halilyc
    Merhaba
    halil bey fifa 2016 sorun ve çözümlerde bir soru sordum yardımcı olursan çok mutlu olurum teşekkürler
  14. yamakasi254
    yamakasi254 Halilyc
    Fifa 15 motion v3 ne zaman gelicek 6 ay oldu heralde çıkacakmı ne zaman artık bıktık?!?!?!?
  15. Sedyar
    Sedyar
    herkese merhaba fifa 17 kariyerde hangi takimila kariyer acmaliyim yardimci olursaniz sevinirim
  16. adanali01
    adanali01 Experience
    kardes fifa crack varmı
  17. Smh_41
    Smh_41 Halilyc
    usta fifa 17 aldım fakat oyuna girince hesap bilgisi alınamadı diyor bi bilgin varmı acaba ?
    1. Halilyc
      Halilyc
      forumda konu açıp görsel eklersen bir bakarız
      26 Aralık 2016
  18. emncelk
    emncelk isA47
    abi ben fifa 15 te tt arena indirdim kariyerde oynamak ıstıyorum ama stadı secemıyorum bana bi yardım edebilirmisin
    1. Önceki yorumları görüntüle...
    2. emncelk
      emncelk
      bi deneyecegim ilk dedigini yapmıstım ama digerini yapmamıstım reg lazı mı?
      24 Aralık 2016
    3. emncelk
      emncelk
      yaptım dediklerini ama olmadı bi ozelden yardım etsen
      24 Aralık 2016
    4. isA47
      isA47
      Evet stadı yükledikten sonra Reg yapıyorsun tabii ki CM'dan da atamaları yapıp save yapıyorsun, ''fb.com/cuhaismail'' facebook adresim bu bana ulaş oradan yardımcı olayım. :)
      24 Aralık 2016
  19. bjk23EMO
    bjk23EMO frkndgnr
    Merhaba sizden yardım istemem gerekiyo fifa16 fut güvenlik sorumun cevabını unuttum ve şuan giremiyorum neyapabilirim
  20. hyst7
    hyst7 aktivasy10
    Hocam iyi akşamlar ben editor dosyasını guncekl olmadıgı ıcın fifa 16 yı sıldım sımdı tekrar yuklıcem ama reg ışlemı dıger dosyalardan olmuyor bu yuzden de yamayı kuramıyorum tam olarak sıkıntı reg yapmakda cm16 dan yapıyorum olmuyor baskada dosya yok bi yardımcı olursan cok sevınırım tsk ederım...